Umělecká kolonie Bastion IV, z.s.
IČ: 04063309
Okružní 242
Josefov, 551 02
Jaroměř-Josefov
Česká Republika

Telefonní kontakt:
Markéta Škopková – předsedkyně
+420 776 071 174

Petr Novák – místopředseda

Společný email: bastioniv.josefov@gmail.com


Informace  pro zájemce o členství ve spolku Umělecká kolonie Bastion IV

Členem našeho spolku se může stát v podstatě kdokoliv. Podmínkou je, aby souhlasil s našimi stanovami a podporoval cíle spolku (zde otevřeně hlásáme, že ačkoliv jsme spolek apolitický, podporujeme Ukrajinu). Naši členové platí členský příspěvek 500 Kč ročně a mají za povinnost odpracovat ročně minimálně 10 brigádnických hodin, anebo zaplatit za každou hodinu 200 Kč, pokud nemají nějaký závažný důvod, proč se nemohou brigád účastnit. Členská schůze se koná 2x ročně.

Informace pro zájemce o ateliér

Máme ještě k dispozici volné prostory v kasematech, vhodné jako ateliéry pro sochaře, malíře nebo např. uměleckého kováře apod. Pokud byste měli zájem prostory vidět, napište nám a přijďte se podívat. My bychom zase rádi viděli vaši tvorbu.

Informace pro zájemce o tvůrčí pobyty

Během celého roku je možné zarezervovat si určité prostory pro pořádání studentských plenérů, workshopů, seminářů apod. Studenti nebo jiné skupiny zde mají možnost např. malovat, fotit, hrát divadlo, vzdělávat se atd. K dispozici mají i kuchyň a odpočívárnu. Wifi také máme. Podmínky je nutno dohodnout individuálně.